O firmie

O firmie

Firma H&S Głąb jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała koncesję Autoryzowanego Partnera Renault w 1991 roku. Przyłączenie do sieci Renault było potwierdzeniem i tak już solidnie ugruntowanej pozycji firmy na rynku motoryzacyjnym Zagłębia Dąbrowskiego. Właściciele firmy Państwo Helena i Stefan Głąb są bowiem obecni w branży samochodowej od 1969 roku, odkąd zajęli się serwisem pojazdów wszystkich marek.

W roku 2014 firma zrezygnowała z autoryzacji RENAULT, aby móc świadczyć usługi serwisowe na tym samym poziomie, ale za mniejsze pieniądze. Od tej pory oferujemy także naprawy samochodów nie tylko na częściach oryginalnych, ale także na zamiennikach, które jakością nie odbiegają od powyższych.

Doświadczenie, zaufanie klientów oraz wysoka jakość oferowanych usług zawsze pozwalały skutecznie rywalizować z liczną konkurencją na coraz bardziej wymagającym rynku.

W chwili obecnej firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dysponuje wieloletnim doświadczeniem potwierdzonym certyfikatami szkoleń Renault. Fachowość, wysoka kultura osobista oraz życzliwość i wiarygodność w kontaktach z klientami - oto zalety naszego personelu. Tworzymy zespół, którego celem jest uzyskanie maximum satysfakcji klienta i zapewnienie mu taniej i bezawaryjnej eksploatacji pojazdu.